BFTSE Tárnok - Alsónémedi SE 1-4 (0-1)
Tárnok, 2019-10-06 - vasárnap 13:00

Játékvezető: Kovács Bence
Aszisztens: Hercik Róbert

Gól: Bara Róbert 73' ill. Schön Bálint 33', Kis Bence 75', Acsai Gábor 78', Czabai Ádám 81'

Lapok: Csató Ferenc 63' , Csizmarik Zoltán 78' ill. Jobbágy László 66' , Szarka Zsombor 82'

A forduló további eredményei: Újhartyán VSE - Tököl VSE 0-6, Ráckeve VAFC - Felsőpakonyi KSE 4-0, Örkény SE - Dunavarsányi TE 3-4, Pereg SE - Halásztelek FC 2-3, Százhalombattai VUK SE - Bugyi SE 12-2

BFTSE Tárnok: Farkas Márk (Schillinger Bálint 78') - Kis Péter, Csató Ferenc, Csizmarik Zoltán, Balog Benjámin (Tót-Suszt Tamás 73') - Sedlac Attila (Fülöp Richárd 56'), Bobák Gergő, Ruzsinszki Bálint - Pátrovics Gábor (Fülöp Szabolcs 35'), Bara Róbert, Takács Patrik

Edző: Stencinger Norbert

Alsónémedi SE: Könyves László - Nagy Viktor (Kis Bence 46'), Szabó Alex, Schön Bálint (Végh László 85'), Horváth Béla, Acsai Gábor (Kádas Szilárd 87'), Jobbágy László, Czabai Ádám (Horváth Bence 85'), Józan Levente, Kádas Tamás (Szarka Zsombor 78'), Váczi József

Edző: Wendler Gábor

Nem úgy indult a mérkőzés, hogy vereség lesz a vége. Az első félórában jól játszva, ziccereket dolgoztunk ki, de sajnos még az üres kapu torkából is mellé tudtunk lőni. Ahogy ez lenni szokott ilyenkor, a vendégek az első adódó helyzetüket, amit szintén mi tálaltuk fel nekik, kihasználták a 33. percben. Ettől szárnyakat is kaptak és bizony a félidő befejező berceiben nagyon felforrósodott a levegő a kapunk előtt. Alsónémedi ekkor több helyzetet is kihagyott, aminek egy része kapusunk, Farkas Márk remek közbeavatkozásainak volt köszönhető.

A második félidőben változatos játék folyt. Játékosaink hajtottak az egyenlítésér, ami a 73. percben végre sikerült. Sajnos a tegnapi felnőtt meccshez hasonlóan, most is csak percekig örülhettünk a gólunknak, mert 3 perc mulva jött a hidegzuhany és a vendégek ismét vezetést szereztek. Nekünk továbbra sem sikerült semmi, viszont a továbbiakaban a játékvezető kétszer is lesről engedte el az alsónémedi játékost és mindkettőből gólt kaptunk (szegény embert még a játékvezető is húzza), miközben Bara Robi 11-esét kifogta a kapus.

Tulajdonképpen sima vereséget szenvedtünk egy olyan mérkőzésen, ahol már az első félórában el kellett volna döntenünk a magunk javára a találkozót.