BFTSE Tárnok - Tököl VSE 4-2 (2-2)
Tárnok, 2019-09-22 - vasárnap 13:00

Játékvezető: Tóth Zoltán
Aszisztens: Mércse I. László

Gól: Bara Róbert 13' 27' 83', Hallgató Levente 85' ill. Pray Martin 28', Oláh Norbert 30'

Lapok: Száraz Gyula 33' , Szász Károly 64' , Bara Róbert 67' , Ruzsinszki Dávid 74' ill. Fecskés Dávid 67' , Sztojka Róbert 70' , Teichter Alfréd 81'

A forduló további eredményei: Százhalombattai VUK SE - Pereg SE 8-3, Újhartyán VSE - Bugyi SE 1-4, Ráckeve VAFC - Halásztelek FC 3-1, Örkény SE - Felsőpakonyi KSE 8-0, Dunavarsányi TE - Alsónémedi SE 2-2

BFTSE Tárnok: Csizmarik Zoltán 0 - Száraz Gyula 6, Sedlac Attila 6, Csató Ferenc 6, Balog Benjámin 6 (Kis Péter 67' 0) - Bobák Gergő 7 (Hallgató Levente 77' 6), Ruzsinszki Dávid 7, Szász Károly 7 (Tót-Suszt Tamás 90' 0) - Fülöp Richárd 6 (Fülöp Szabolcs 50' 6), Bara Róbert 8 (Udvardi Dániel 88' 0), Pátrovics Gábor 6 (Somogyi Péter 67' 0)

Kispad: Schillinger Bálint

Edző: Stencinger Norbert

Tököl VSE: Waldschmidt Erik - Agócs Ádám, Franku Károly (Földesi Máté 53'), Pray Martin, Sztojka Róbert, Fecskés Dávid, Sághy Ádám, Oláh Norbert, Andrási Béla, Teichter Alfréd, Benedek Dániel

Edző:

Az első félórában jól játszottunk és két gólt szereztünk. Úgy nézett ki, hogy sok gólos győzelmet aratunk. A két gólon kívül ziccereket is ki tudtunk alakítani, de mindannyiszor túlbonyolítottuk. Csel csel hátán és persze a vége mindíg az lett, hogy sikerült a vendégeknek szerelni. Egyszerűbb játékkal már az első félidőben bebiztosíthattuk volna győzelmünket. Ehelyett két óriási védelmi hibából két gólt kaptunk és saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe.

A második félidőre "magához tért" ellenfelünk és bizony volt nem is egy meleg pillanatunk. Mi továbbra is hegytunk ki helyzeteket, de már Tököl is veszélyeztetett. Akár a vezetést is átvehette volna. Aztán Teichter Alfréd segített sokat csapatunknak. A tököli védő utolsó emberként durván felvágta kiugró játékosunkat, amiért a játékvezető teljes joggal vette elő a piros lapot.. A 20 méteres szabadrúgást Bara Robi végezte el és a nagyon jól eltalált labda a hosszú felső sarokba vágódott. Robinak sikerült törleszteni góladósságát, hiszen addig élen járt a helyzetek kihagyásában. Aztán a 85. percben véget értek az izgalmak. Hallgató Levente, aki abban a (85.) percben állt be, azonnal gólt is rúgott (cserélni is tudni kell egy jó edzőnek ). Ez jelentette a végeredményt és maradt itthon mindhárom bajnoki pont.

Stencinger Norbert: - Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, amit végül megérdemelten nyertünk meg.