Pereg SE - BFTSE Tárnok 2-4 (2-2)
Pereg, 2019-11-16 - szombat 10:00

Játékvezető: Horváth Antal
Aszisztens: -

Gól: Kácser Áron 12', Csörgő Máté 20' ill. Bara Róbert 29' 43', Ruzsinszki Dávid 61', Pál Dávid (öngól) 91'

Lapok: Csörgő Máté 83' ill. Csoma Bálint 10' , Ruzsinszki Dávid 88'

A forduló további eredményei: Halásztelek FC - Dunavarsányi TE 2-0, Újhartyán VSE - Ráckeve VAFC, Tököl VSE - Alsónémedi SE, Százhalombattai VUK SE - Felsőpakonyi KSE 10-0, Bugyi SE - Örkény SE 5-1

Pereg SE: Kosztola Viktor - Pál Dávid, Kulhanek Márk, Kácser Áron, Patkó Gábor (Horák Csaba 46'), Osztovics Péter (Imre Balázs 80'), Papp Balázs, Hrepka Axel, Csörgő Máté, Horák Balázs, Borbély Bence
Edző: Duttyán Zoltán

BFTSE Tárnok: Farkas Márk - Barki Milán, Sedlac Attila, Somogyi Ádám, Kis Péter (Pátrovics Gábor 57') - Bobák Gergő, Csoma Bálint (Hallgató Levente 82'), Ruzsinszki Dávid - Fülöp Richárd (Tót-Suszt Tamás 75'), Bara Róbert, Fülöp Szabolcs (Somogyi Péter 70')

Edző: Stencinger Norbert

A hazaiak 20 perc alatt 2-0-ás vezetésre tettek szert, amit a félidő végéig sikerült kiegyenlítenünk. A második játékrész közepén fordítottuk meg az eredményt és másodpercekkel a lefújás előtt egy hazai öngól biztosította be győzelmünket.